TANTRA Healing

nástroj osobnej transformácie

„Tantra je cestou prijatia, ktorá zahŕňa vyššie aj nižšie, pozemské aj duchovné..“ - OSHO

V

Prečo nazývam Tantru liečivou?

 

Z vlastnej skúsenosti viem, že pri tantra masáži sa deje liečenie na veľmi hlbokej úrovni.  Začnete viac cítiť, VNÍMAŤ a konečne MILOVAŤ samých seba. Budete sa cítiť  vo svojom tele šťastnejší a veselší bez ohľadu na vonkajšie okolnosti.

Liečivá Tantra

Tantra masáž - transformácia cez telo.

Slovo TANTRA má koreň v sanskrite a znamená expanziu vedomia. Rozšírené vedomie je, ako keby sme sa zobudili zo sna. Zrazu sme bdelejší,  slobodnejší a už sa nerozhodujeme na základe zažitých vzorcov, ale na základe toho, čo si vedome vyberieme. Je v tom obrovská sloboda. Je to ako precitnutie zo sna o ktorom sme si mysleli že je skutočnosťou. Jedno pekné prirovnanie: keď hučí vetrák neuvedomujeme si že hučí, no keď sa vypne zrazu si uvedomíme to ticho. Taktiež to je s vedomím, až keď sa rozšíri, sme schopní vnímať čo je skutočné a čo bolo len vsunuté do našej mysle.

Tantra masáž je jedným zo spôsobov, ako zvýšiť vibrácie, rozširovať vedomie a dosiahnuť transformáciu cez telo.

Oslavujme svoje telo a milujme každú časť na ňom, pretože jedine vďaka nemu môžeme cítiť a vnímať prítomnosť. V hlave nám neustále beží minulosť alebo budúcnosť, avšak ak chceme byť v prítomnosti sústreďme pozornosť na telo. Pozorujme náš dych, myseľ a telo zároveň. Liečivá tantra masáž môže byť cenným nástrojom našej osobnej premeny. Práca so  sexuálnou energiou nám umožní hlbšie vnímanie svojho tela a zvyšovanie jeho vibračnej frekvencie. Dovoľme sexuálnej energii prechádzať naším telom a vedome využime jej obrovský liečivý potenciál.

25.3.2018 v Nedeľu sme sa zúčastnili relácie "Maratón zdravia" v rádiu Slobodný Vysielač.
Výňatok z relácie môžete vypočuť tu:

Organizujeme:

 

 

 

Vedomá Zmyselnoť -
Robert Silber

 

 

 

 

 

 

Tantric Body Dearmouring & Energy Orgasm -
Andrew Barnes

 

7-18.9 2020

13-19.11. 2020

Dozvedieť sa viac

Dozvedieť sa viac