Tantra terapie

"Pocity pochované za živa nikdy neumierajú."

Tantra terapie cez telo sú jednou z metód na sebapoznanie a uzdravenie. Naše traumy zvykneme potláčať, no keď sa v nás kumuluje príliš veľa problémov môžeme z toho ochorieť, byť depresívny alebo bez energie.

Väčšinou už vieme, že všetko čo sa nám kedy stalo, takzvané zážitky máme uložené niekde v pamäti.

Avšak málokto si uvedomuje, že aj telo slúži ako pamäťová schránka a traumy sa ukladajú aj tu. (najnovšie výskumy vedcov potvrdili, že nie len naše, ale aj zážitky našich predkov sú uložené v našom DNA) Pri smerovom stláčaní určitých časí tela sa dokážu uvoľniť aj zablokované (nespracované) emócie. Nespracované znamená tie, ktoré sme si nedovolili prežiť pretože to bolo príliš bolestné, či zahanbujúce. Prípadne, že sa to podľa spoločenskej normy proste nesluší.

Nie je úžasné aký dar to naše telo je? Terapia cez telo je omnoho rýchlejšia a jednoduchšia ako chodiť roky k psychológovi.

Naše podvedomé bloky môžu byť mentálne, fyzické alebo sexuálne. Áno, čítate dobre bloky môžu byť aj sexuálne a pritom o nich nemusíme ani vedieť. Žijeme v spoločnosti, kde sexualita a intímne časti tela sú považované za niečo nečisté, čo sa môže prejaviť neprijímaním seba samého. Je to vidieť aj pri samotných tantra masážach, ľudia ktorí si nevedia naplno užívať sexuálnu energiu v celom tele majú pravdepodobne podvedomé bloky o ktorých ani nevedia. Samozrejme môžu sa postupne uvoľňovať s každou ďalšou masážou, avšak rýchlejšia cesta je terapia napríklad cez tantrické odblokovanie tela.

"Energia sa neuvoľňuje potlačovaním, ale pochopením a vypustením." - OSHO

Ponuka Tantra terapií

Vaginálne Mapovanie - internal body de-armouring

Ide o uvoľnenie emočných tráum a blokov uložených vo vagíne a taktiež o scitlivenie ženskej intímnej oblasti.

Nahromadené bloky vo vagíne, môžu spôsobiť, že žena pri milovaní nedosahuje orgazmus. Pohlavný styk môže byť bolestivý, alebo naopak necíti vôbec nič a táto oblasť je odpojená až necitlivá. Po pohlavnom styku sa môžu objaviť rôzne emócie, ktoré potom dáva za vinu svojmu partnerovi. Takéto bloky najčastejšie vznikajú po pôrode, rýchlom a nepríjemnom sexe, po gynekologických zákrokoch či zneužívaní.

No nedeje sa to len týmto spôsobom, žijeme v spoločnosti, kde intímne časti tela sú považované za niečo nečisté, čo prináša pocit hanby a neprijímanie sa. Veľmi časté je aj emočné zneužívanie v detstve veľa krát stačí nevhodná poznámka a žena podvedome stuhne. Vaginálne mapovanie je terapia, ktorá pozostáva minimálne z troch sedení (jedno nemá zmysel) v dĺžke cca 2 hodiny.

Vaginálne mapovanie je terapia ktorá pozostáva z minimálne troch sedení v dĺžke cca 2-3 hodiny.

Tantrické odblokovanie tela - Tantric body
de-armouring

Tzv. „Tantrické odzbrojovanie tela“ je na tom istom princípe ako mapovanie, avšak s tým rozdielom, že nejde o rozpúšťanie blokov nahromadených vo vagíne. Ide o uvoľnenie emočných tráum a blokov uložených kdekoľvek na tele určené ako pre ženy, tak aj pre mužov. Pri smerovom stláčaní určitých bodov na tele vychádzajú na povrch nespracované emócie. Ktoré za použitia dychu, pohybu a zvuku vypustíme.

Dĺžka trvania cca 2 hodiny. Odporúča sa absolvovať terapiu minimálne 3x

terapia hirudo medicinalis  (pijavica lekárska) 
+ Masáž prostaty

Pre mužov pri poruchách erekcie, či problémoch s prostatou.

Pijavica lekárska (Hirudo medicinalis) sa využíva aj pri poruche stoporenia u mužov. Porucha stoporenia môže mať telesný alebo psychický pôvod. Telesný môže byť poškodenie nervových vlákien a ciev nachádzajúcich sa v pohlavnom úde a psychickú poruchu stoporenia najčastejšie spôsobuje depresia alebo silný stres.

 

Pijavice lekárske  pomáhajú v oboch  prípadoch  poruchy súčasne. Obsahujú látky ktoré regenerujú nervové vlákna a cievy v pohlavnom úde  (hirudín,kinnin, hementín, látky rozpínajúce cievy, destabiláza, apiráza a i..) a taktiež látky pôsobiace na psychiku. (ako napr. neurotransmitery) Veľmi vhodné sú pri ochoreniach a zápaloch prostaty kde sa okrem iného využívajú aj účinky chloromicetínu tzv. prírodného antibiotika.

 

V prípade erektilnej disfunkcie (čiže neschopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu)sa tiež odporúča terapia Pijavicou lekárskou. Využíva sa veľmi účinne vazodilatačný efekt. Bioaktívne látky okrem iného rozširujú cievy, dochádza k lepšiemu prekrveniu oblasti panvy a lepšiemu zásobeniu kyslíkom, čím sa zlepšuje schopnosť dosiahnuť a udržať erekciu.

 

Viac o Pijavicej Lekárskej sa môžete dočítať na našej partnerskej stránke www.pijavicalekarska.eu

 

Tantra meditácia

Ide vedomú prácu s telom, pomocou dychu, pohybu a zvuku pričom zvyšujeme vibráciu tela jednosmernou „monotónnou“  masážou na joni / lingam. Odporúča sa pre ľudí, ktorí sa nevedia stíšiť, nedokážu vnímať a cítiť svoje telo. Dĺžka do 1hod, 20-30 min masáž a 10-15 min. ležanie v kľude v precítení svojho tela.

Cenník Tantra terapií

Darčeková poukážka*

€368,00

€488,00

€138,00

5x

10x

3x

Vaginálne mapovanie

Počet a spôsob doručenia

€138,00

Tantrické odblokovanie tela - vonkajšie

Tantrické odblokovanie tela - vnútorné

Typ a spôsob doručenia

(rozpúštanie blokov nahromadených kdekoľvek na tele, nezahŕňa intímne časti)

(rozpúštanie blokov nahromadených vo vnútri vagíny, na penise, v análnom otvore alebo v ústach)

1x

€338,00

€128,00

3x

€98,00

Terapia s Hirudo Medicinalis  (Pijavica Lekárska)  + Masáž prostaty

Spôsob doručenia

€68,00

Tantra meditácia

Spôsob doručenia

Tantra Healing terapia + masáž

€188,00

Spôsob doručenia

(práca so sexuálnou energiou + vonkajšie alebo vnútorné odblokovanie tela)

  • - Darčekovú poukážku na Tantra terapiu zasielame poštou alebo emailom do 48 hodín po obdržaní platby.
    - O priebehu objednávky vás budeme informovať emailom.
    - Darčekovú poukážku na Tantra terapiu si môžete zakúpiť aj priamo u nás v salóne.
    - Možnosť doplatenia k darčekovej poukážke pre terapiu vo vyššej hodnote.