top of page

Shut up and Feel & Zmĺkni a Cíť  

"Univerzálnym elixírom života je- byť vo  vysokých vibráciách."  - Andrew Barnes 

white-decorative-lines-1611134.png

Mnoho duchovných a náboženských tradícií učili popieranie tela s cieľom získať vyššiu duchovnú úroveň. Ale čo ak, je samotné telo bránou k vyššiemu vedomiu  a sexuálna energia je kanálom pre duchovnosť, blaženosť, hojnosť a prosperitu?

Počas tohto retreatu predstavíme nástroje, ako zvýšiť vlastnú vibračnú frekvenciu, aby sme mohli vstúpiť do radosti z prebudeného bytia. V bezpečnom, podporujúcom prostredí môžeme doslova zhodiť pancier a bloky, ktoré znižujú našu vibračnú frekvenciu. Môžeme tak začať zažívať extatickú, tvorivú silu  vlastnej neobmedzenej sexuálnej-životnej energie.

andrew barnes.jpg

Tantrické odblokovanie tela (TOT) nám umožňuje zbaviť sa stresu, ktorý znižuje našu vibračnú frekvenciu a stojí nám v ceste plnej prítomnosti a radosti zo života. Tieto bloky sa vytvárajú z nevyriešeného sexuálneho stresu, emocionálnej nerovnováhy a fyzického napätia. Mnoho ľudí si nevedomky nesie toto obmedzenie po celý život a nerozumejú prečo je také ťažké cez to prejsť. TOT ponúka jednoduché riešenie, ako prekonať starý cyklus neustáleho „uzdravovania sa“.

Tantra je cestou nielen k sexuálnej extáze a duchovnému rastu, ale aj k zdraviu, vitalite, vzťahom a hlbšiemu pochopeniu zmyslu života. V priebehu retreatu pripravíme telo a nervový systém na generovanie vysoko-vibračných stavov blaženosti, ako platformy pre prístup k rozšíreným stavom vedomia. To nás podporí  zbaviť sa mentality obete a uvoľniť uviaznuté vzorce – čím sa zlepšia chemické procesy v mozgu a prebudia sa spiace kognitívne a intuitívne schopnosti. Vzájomne budeme preskúmavať dávanie a prijímanie tantrického odzbrojovania tela. Čím sa podporíme a pripravíme jeden druhého posunúť sa do rozšírených orgazmických stavov.

Andrew pointing during talk.png
white-decorative-lines-1611134.png

Čo je Tantrické odzbrojovanie tela & Energetický Orgazmus – Level 1

Budeme preskúmavať ako:

 • Dávať a prijímať TOT

 • Pripraviť prijímajúceho na TOT

 • Pochopiť, spúšťacie body a svaly na tele, ktoré môžu obmedzovať našu schopnosť prežívať rozšírené orgazmické stavy

 • Generovať, budovať a vdychovať sexuálnu energiu do vyšších úrovní čakier a žliaz

 • Využiť svoju sexuálnu energiu a endorfíny – ako palivo pre život – namiesto toho, aby sme museli každý deň pracovať na sile vôle a adrenalíne

 • Uvoľniť svoju schopnosť zažiť stavy blaženosti vo všetkých bunkách nášho tela

 • Prejsť na novú úroveň seba-vyjadrenia a slobody ohľadne svojej jedinečnej zmyselnosti a sexuality

 • Aplikovať unikátnu a praktickú vzťahovú mapu, ako model do všetkých oblastí svojho života

 • Preprogramovať nervový systém, aby sme vytvorili kapacitu pre väčšie potešenie

 • Zažiť transformačnú silu rituálu ZMIERENIA

 • Meditáciu s kakaovým orgazmickým dychovým tancom

 • Sanangový rituál

Je to vedomé uvedomenie si a prijatie seba samého. Zároveň byť schopný slobodne komunikovať svoju pravdu, čo nám umožňuje vytvárať a žiť život, po akom túžime. Bude to vysoko zážitkový, zábavný, intenzívny a rozsiahly retreat.  Je určený na rozšírenie našej osobnej slobody, sebadôvery a zvýšenie potešenia z bytia.

181943_1.png
A morning yoga session peering into the jungle in Ubud, Bali._edited.jpg

Toto podujatie je pre všetky sexuálne orientácie, jednotlivcov aj páry, ktoré si chcú rozšíriť obzory a preskúmať maximálny potenciál. Naučíte sa nové postupy a spoznáte seba samého jasnejšie, ako kedykoľvek predtým. Hoci toto podujatie nie je tréningom pre odborníkov, mnohí maséri, či ľudia čo pracujú s telom sa môžu zúčastniť, aby objavili nové zručnosti a postupy.

Na začiatku Retreatu stanovíme usmernenia a hranice, aby sa každý účastník cítil bezpečne. V prostredí, ktoré ho bude podporovať, ísť len tak rýchlo a tak ďaleko, ako sám bude cítiť

Od nikoho sa nevyžaduje, aby robil niečo, čo nechce, a vytvoríme sociálnu skupinu bez tlaku. Takže každý si sám určí mieru zapojenia

..

Vezmite prosím na vedomie:

 • Na začiatku retreatu stanovíme usmernenia a hranice, aby sa každý účastník cítil bezpečne. V prostredí, ktoré ho bude podporovať, ísť len tak rýchlo a tak ďaleko, ako sám bude cítiť.

 • Od nikoho sa nevyžaduje, aby robil niečo, čo nechce a vytvoríme sociálnu skupinu bez tlaku. Takže každý si sám určí mieru zapojenia.

 • Tento retreat v žiadnom prípade nenahrádza starostlivosť lekára, psychológa alebo psychiatra. Ak máte závažné nevyriešené traumy vyhľadajte odbornú starostlivosť.

Predpokladaný termín jún 2023

 

tento retreat organizujeme 1x do roka.Email: liecivatantra@gmail.com
Telefónnom čísle: 0903 511 581

Prihlásiť sa
bottom of page