Vedomé zobúdzanie

tela a zmyslov 

- Tantra masáž -

white-decorative-lines-1611134.png

„Byť prirodzený znamená uvoľniť sa. A k objaveniu pravdy nepotrebujeme nič iného, len sa úplne uvoľniť" - OSHO

" Tantrickým vedomým dotykom prebúdzame telo skrze sexuálnu energiu, aby sme sa stali viac prítomnými. Ak začneme viac vnímať a cítiť naše telo, dokážeme sa ponoriť do svojho vnútra a nazrieť kým skutočne sme. "

- KATIKA

tantra-masaze-web-optimised_moreeee.jpg

Vedeli ste o tom, že každá bunka v tele môže zažívať orgazmus?Orgazmus je zvýšenie vibrácie buniek a to sa môže udiať v celom tele. Samozrejme nie tým spôsobom, ako sme boli doteraz zvyknutí.

V prvom rade by som chcela vysvetliť rozdiel medzi tantra masážou a erotickou masážou.  Pri tantra masáži  sa síce pracuje so sexuálnou energiou, avšak je to energia klienta ktorú pomáhame prebudiť. Vysvetlíme klientovi, ako môže pracovať s jeho životnou energiou v priebehu masáže pričom jeho zameranie je na seba samého. Nie je tu zameranie na masérku, či iné predstavy, ako je tomu pri erotickej masáži. Dôležité je byť „tu“  a nie „tam“ byť vo svojom bytí, vo svojej podstatevo svojom tele a to je úžasný zážitok. Na takéto prežívanie sme neboli zvyknutí. Pozeraním porna, či rôznymi predstavami sa dostávame z tela von a nie sme v prítomnosti.

Aj keď sa môže zdať že tantra masáž a erotická masáž sú si dosť podobné v skutočnosti je tam veľký rozdiel. Tantra masáž nás učí vnímať a cítiť svoje telo, naučí nás byť v prítomnosti, počúvať samých seba, svoje pocity a v konečnom dôsledku aj svoju intuíciu. Využiť sexuálnu energiu ako „palivo pre život“  využiť ju na zvýšenie energie, kreativity a radosti zo života. Erotická masáž nás nenabije, skôr z nás odčerpá energiu prípadne nás môže podporiť v závislosti.

Nie je niečo lepšie alebo horšie, avšak je dobré poznať rozdiel a vedome si vybrať čo momentálne chceme.

Ak vám masérka, či masér navrhne masáž pri ktorej je hlavným cieľom ejakulácia, vzájomné dotýkanie sa, či dokonca sex, tak vedzte, že toto nemá s tantra masážou nič spoločné.

Tantra masáž skutočne nie je pre každého, je iba pre tých ktorí chcú zažiť oveľa viac a ísť hlbšie do seba. Počas tantra masáže môžete pociťovať rôzne emócie. Môžu sa vynoriť slzy či smiech a je to úplne v poriadku, všetko to sú emócie ktoré sa potrebujú uvoľniť, aby sme mohli prežívať viac slobody a radosti v živote.

Pri Tantra masáži sa zameriavame na seba, svoje telo a akékoľvek pocity v ňom. Mnohí klienti tvrdia, hoci majú aj vyšší vek, že takúto skúsenosť za celý svoj život ešte nemali. Nikto nás neučil, ako pracovať so sexuálnou energiou a stalo sa z toho iba minútové potešenie, ktoré nedokážeme rozprúdiť do celého tela.

> Prejsť na:

line8-u3913-fr.png

Tantra masáž vs. Klasická masáž

Dostala som otázku, aký je rozdiel medzi tantra masážou a klasickou masážou. Napadlo mi k tomu: Aký je rozdiel medzi mozgom a mysľou? Mozog môžeme chytiť, ohmatať, tak ako svaly na tele. No a myseľ? Na fyzickej úrovni tu myseľ nie je, no predsa vieme, že tu je. Dá sa s ňou pracovať, avšak inak ako na fyzickej úrovni.


Ako odpovedali na túto otázku klienti:

"Katika, veľmi zaujímavá otázka, ktorej odpoveď si často pripomínam a rezonuje vo mne od prvej masáže. Je to v tom, že bežná masáž sa „dotýkala“ a relaxovala moje telo. Samozrejme, že tam bolo aj uvoľnenie a podľa druhu masáže to vo mne zanechalo príjemný pocit. Na rozdiel od tejto klasickej, tantra masáž zasiahla moje srdce, dušu tak hlboko, intenzívne a liečivo ako nič predtým. Okrem uvoľnenia tela vo mne uvoľnila pocity vnútornej sily, spokojnosti, vzrušenia, slobody, vyrovnanosti, naplnenia, lásky a harmónie ku sebe, všetkým a všetkému. Počas masáže sa to prejavovalo od smiechu až po slzy šťastia. V duchu som si často hovoril: „Ci pana beka, to čo toto je?? Toto nemôže byť pravda,...“ a realne krútil hlavou :) Tento stav pretrvával ešte niekoľko dní po masáži...a do istej miery je vo mne od vtedy stále."

— Ján, ŽILINA

Cenník Tantra masáží

Cena zahŕňa celkový čas - konzultáciu, vysvetlenie a praktickú časť.

Cenník je platný od 1.12. 2020

Tantric%2BMassage_edited.jpg

Umenie dotyku /

Art of Touch healing "massage"

white-decorative-lines-1611134.png

Prebúdzanie tela a jeho zmyslov, nezahŕňa intímny dotyk. Je hlavne pre ľudí, ktorí chcú zažiť tantrický vedomý dotyk, zjemniť zmysly a prebudiť vnímanie, no zatiaľ nie sú dostatočne otvorení k tomu, aby prijímali aj intímny dotyk.

Cena zahŕňa celkový čas - konzultáciu, vysvetlenie a praktickú časť.

Trvanie

Cena

2 - 2,5 hod

138€

art-of-touch_edited_edited.jpg

Základná Tantra "masáž" /

Basic Tantra Healing "massage"

white-decorative-lines-1611134.png

Základné prebúdzanie tela a zmyslov, zahŕňa aj intímny dotyk (Joni a Lingamu), počas tejto "masáže" môžeme vedome rozprúdiť energiu do tela. Cieľom nie je zadržiavať energiu, ale posúvať ju do celého tela.

Cena zahŕňa celkový čas - konzultáciu, vysvetlenie a praktickú časť.

Trvanie

Cena

2,5 - 3,5 hod

168€

tantric-massage-image_edited.jpg

Holistická Tantra masáž" /

Holistic Tantra Healing "massage" 

white-decorative-lines-1611134.png

Celostné prebúdzanie tela, súčasťou je intímna aj análna masáž (masáž prostaty). Tento celostný tantrický dotyk vám umožní hlboké psychické aj fyzické uvoľnenie, vďaka ktorému bude omnoho jednoduchšie rozprúdiť energiu do celého tela. Okrem toho masáž prostaty je veľmi prospešná a priam žiadúca pri niektorých diagnózach u mužov.

Cena zahŕňa celkový čas - konzultáciu, vysvetlenie a praktickú časť.

Trvanie

Cena

3,5 - 4 hod

198€

yoga-386608__340.jpg

Expandujúca Tantra "massage" /

Expanding Tantra Healing "massage"

white-decorative-lines-1611134.png

Rozširujúce prebúdzanie tela, ktoré zahŕňa intímnu či análnu masáž, masáž prostaty u mužov a prácu s telom na energetickej úrovni. Je to vedomé zvyšovanie a smerovanie sexuálnej energie na rôzne miesta na tele, ktoré zvyšuje našu vibračnú frekvenciu. Vďaka dlhšej dobe trvania vieme intenzívnejšie pracovať s touto energiou a dávať spätné odozvy na reakcie vášho tela. Klient sa ľahšie otvorí vnímaniu energie.

Len pre ľudí, ktorí už absolvovali niektorú z predchádzajúcich masáží, alebo Tantric body de-armouring u nás.

Cena zahŕňa celkový čas - konzultáciu, vysvetlenie a praktickú časť.

Trvanie

Cena

3,5 - 4,5 hod

238€

Katika-lieciva-tantra-masaze.jpg

 

Konzultácie

white-decorative-lines-1611134.png

Táto služba sa týka poradenstva v oblasti sexuality, vzťahov či usmernení pri práci s telom. Pri seba rozvoji v oblasti sexuality môžeme pracovať s potlačovanými pocitmi viny, hanby, strachu, či nedostatočnou sebaláskou. Práca s telom nám umožní znova vnímať a precítiť naše telo a tým sa otvoriť prúdeniu životnej energie v nás.

Ponúkame možnosti:

  • Osobne

  • Online

Trvanie

Cena

1 hod

48€

  • Darčekovú poukážku na Tantra masáž zasielame emailom po obdržaní platby. 

  • O priebehu objednávky vás budeme informovať emailom, ak automaticky od nás neobdržíte poukažku, prosím, kontaktujte nás.

  • Darčekovú poukážku na Tantra masáž si môžete zakúpiť aj priamo u nás v salóne.

  • Možnosť doplatenia k darčekovej poukážke pre masáž vo vyššej hodnote.