Kontakt

white-decorative-lines-1611134.png

O mne

Volajú ma Katika a mojou najväčšou premenou v živote bolo, keď som v roku 2011 začala pracovať so svojou vlastnou sexualitou. Prijímanie a rozvíjanie sexuálnej energie bez pocitu viny a strachu mi zmenilo vnímanie seba aj ostatných.

Pri tantrickom vedomom dotyku podporujem ľudí k seba-liečeniu a potešeniu zároveň. Táto masáž je pre ľudí, ktorí nechcú byť v pasívnej roli prijímateľa, ale chcú objaviť svoju vnútornú silunaučiť sa ju aktívne využiť v sebe samých.

Mojou najväčšou vášňou sa stala transformačná terapia „Body De-armouring“ alebo jednoducho Tantrické a Emočné odblokovanie tela. Touto prácou stále objavujem obrovské možnosti využitia nášho tela a jeho energie. Som vďačná za všetkých učiteľov, ktorí sa rozhodli zdieľať svoje vedomosti a ktorí mi pomohli smerovať pozornosť do môjho vnútra. Toto je to podstatné, čo sa snažím odovzdávať ďalším. Usmerňujem ľudí, ktorí chcú transformáciu, nie len terapiu, ktorí chcú prejsť z obete do plnej zodpovednosti a z minulosti do plnej prítomnosti.

white-decorative-lines-1611134.png

25.3.2018 v Nedeľu sme sa zúčastnili relácie "Maratón zdravia" v rádiu Slobodný Vysielač.
Výňatok z relácie môžete vypočuť tu:

Od roku 2001 som vykonávala klasické a rôzne druhy masáží, zamilovala som si hlavne Hirudoterapiu (prácu s Pijavicou lekárskou) a taktiež lektorskú činnosť v tejto oblasti.

K tantre som sa dostala v roku 2012 a už som sa jej nepustila, pretože sa stala mojou najväčšou vášňou. Absolvovala som výcvik Sexological Bodywork s Josephom Kramerom z Kalifornie a iné zahranične kurzy ako Tantric Body De-armouring, Vaginálne mapovanie, atd. Mojím najväčším prínosom bolo učenie sa od Andrewa Barnesa a Roberta Silbera, ktorých práca ma natoľko oslovila, že s nimi spolupracujem formou organizovania ich kurzov na Slovensku. Andrew zdieľa na Slovensku retreat Energetického orgazmu a Body De-armouringu. Robert vedie retreat pod názvom Vedomá zmyselnosť. Aj keď každý z nich je iný esenciu toho, čo odovzdávajú majú rovnakú. Učia nás byť v plnej prítomnostipočúvať svoju intuíciu.

Tantra zahrňuje sexualitu a zmyselnosť a uznáva človeka ako sexuálnu bytosť. Nevidí na sexualite nič zlé, ba práve naopak poukazuje na sexuálnu energiu, ako na dôležitú súčasť života, ktorá nám pomáha rozvíjať našu kreativitu, psychickú či fyzickú kondíciu a duchovnú aktivitu. A preto som sa do nej zamilovala  :-)

Keď sa nenachádzam na Slovensku z dôvodu odcestovania za vzdelaním, tak máte možnosť zažiť dotyk inej masérky, ktorá prešla mojím kurzom a tak mám dôveru, že vám odovzdá vedomý dotyk, nie len obyčajnú "masáž"

Môžete ma nájsť aj na:

International directory for certified practitioners in Sexological Bodywork, Tantric Massage and Sex Coaching

 

(https://www.trustedbodywork.com)

Katika

  • Konzultácie, poradenstvo

  • Tantric Body De-Armouring

  • Vaginálne mapovanie

  • Tantra masáže

Tel: 0903 511 581 

 

 

Email: liecivatantra@gmail.com

 

 

Rada vám odpoviem na otázky.

Ďakujeme za odoslanie!

^9486480B182CD355FA2CFFE927B5CB2D8DC1406
^9486480B182CD355FA2CFFE927B5CB2D8DC1406