top of page
Kontakt

Kontakt

white-decorative-lines-1611134.png

O mne

Volajú ma Katika a mojou najväčšou premenou v živote bolo, keď som v roku 2011 začala pracovať so svojou vlastnou sexualitou. Prijímanie a rozvíjanie sexuálnej energie bez pocitu viny a strachu mi zmenilo vnímanie seba aj ostatných.

Pri tantrickom vedomom dotyku podporujem ľudí k seba-liečeniu a potešeniu zároveň. Táto masáž je pre ľudí, ktorí nechcú byť v pasívnej roli prijímateľa, ale chcú objaviť svoju vnútornú silunaučiť sa ju aktívne využiť v sebe samých.

Mojou najväčšou vášňou sa stala transformačná terapia „Body De-armouring“ alebo jednoducho Tantrické a Emočné odblokovanie tela. Touto prácou stále objavujem obrovské možnosti využitia nášho tela a jeho energie. Som vďačná za všetkých učiteľov, ktorí sa rozhodli zdieľať svoje vedomosti a ktorí mi pomohli smerovať pozornosť do môjho vnútra. Toto je to podstatné, čo sa snažím odovzdávať ďalším. Usmerňujem ľudí, ktorí chcú transformáciu, nie len terapiu, ktorí chcú prejsť z obete do plnej zodpovednosti a z minulosti do plnej prítomnosti.

white-decorative-lines-1611134.png

25.3.2018 v Nedeľu sme sa zúčastnili relácie "Maratón zdravia" v rádiu Slobodný Vysielač.
Výňatok z relácie môžete vypočuť tu:

Od roku 2000 som vykonávala klasické a rôzne druhy masáží, zamilovala som si hlavne Hirudoterapiu (prácu s Pijavicou lekárskou) a taktiež lektorskú činnosť  rôznych druhov masáží a či Hirudoterapie.

K tantre som sa dostala v roku 2012 a už som sa jej nepustila, pretože sa stala mojou najväčšou vášňou. Absolvovala som výcvik Sexological Bodywork s Josephom Kramerom z Kalifornie a iné zahranične kurzy a výcviky, ako Tantric Body De-armouring v Holansku s Deanom, Vaginálne mapovanie, či análne mapovanie. Spolupracujem s Andrewom Barnesom a Robertom Silberom. Velkým prínosom bol pre mňa tréning Vedomá zmyselnosť na Hawaii.

Dalo by sa povedať, že mojím vnútorným učiteľom je OSHO a s radosťou sprevádzam ľudí jeho aktívnymi meditáciami.

Všetky kurzy a tréningy by boli ničím bez skúsenností, ktoré som získala počas rokov praxe a vďaka dôvere, ktorú mi dali klienti. 🙏

Tantra zahrňuje sexualitu a zmyselnosť a uznáva človeka ako sexuálnu bytosť. Nevidí na sexualite nič zlé, ba práve naopak poukazuje na sexuálnu energiu, ako na dôležitú súčasť života, ktorá nám pomáha rozvíjať našu kreativitu, psychickú či fyzickú kondíciu a duchovnú aktivitu. A preto som sa do nej zamilovala  :-)

Keď sa nenachádzam na Slovensku z dôvodu odcestovania za vzdelaním, tak máte možnosť zažiť dotyk inej masérky, ktorá prešla mojím kurzom a tak mám dôveru, že vám odovzdá vedomý dotyk, nie len obyčajnú "masáž"

Môžete ma nájsť aj na:

International directory for certified practitioners in Sexological Bodywork, Tantric Massage and Sex Coaching

 

(https://www.trustedbodywork.com)

Momentálne sprevádzam a podporujem ľudí hlavne pri:

- Tantrické zobúdzanie tela (masáže) - všetky orientácie a pohlavia

- Tantra masáž “trochu inak”

- Hawajská masáž

- Tantrické a emočné odblokovanie tela  - vonkajšie (Tantric Body De-armouring)

- Tantrickéa emočné odblokovanie tela - vnútorne - ústa, Joni, Lingam, prostata, konečník

- Masáž prostaty, análna masáž, joni masáž

- Vaginálne mapovanie

- Lektorská činnosť tantrickych masáží a párových masáži

- Vedenie retreatov  - pre mužov aj ženy

- Poradenstvo, koučing v oblasti práce so svojou sexualitou

- Poradensto a koučing pri problémoch ako - poruchy erekcie, necitlivosť, alebo bolesť pri pohlavnom styku, neschopnosť dosiahnuť orgazmus 

- OSHOVE aktívne meditácie

BC2704C7-F7EE-4D70-B7F4-C57E9CC0D237_1_201_a.jpeg

Katika

  • Konzultácie, poradenstvo

  • Tantric Body De-Armouring

  • Vaginálne mapovanie

  • Tantrické zobúdzanie tela a zmyslov

Tel: 0903 511 581 

 

 

Email: liecivatantra@gmail.com

 

 

Rada vám odpoviem na otázky.

^9486480B182CD355FA2CFFE927B5CB2D8DC1406

Ďakujeme za odoslanie!

DSC00013.jpg
O mne
bottom of page