top of page
Tantra Kurzy

Tantrické techniky

white-decorative-lines-1611134.png

Tantrické techniky môžu byť nástrojom pre rozšírenie vedomia, cez prežitky v tele. Vedomím spôsobom zobúdzame naše telo a zmysly, pričom použijeme sexuálnu energiu na zvýšenie vibrácií.

 

Telo, je ako most k vedomiu a k prítomnosti. Taktiež ho môžeme vnímať, aj ako jazyk podvedomia. Napovie nám viac, než naša myseľ. My sme sa však odpojili od nášho tela a prestáli sme cítiť nielen fyzicky, ale aj emočne a energeticky.

 

Tantrickými technikami zobúdzame vnímavosť a citlivosť tela, aby sme sa stali viac prítomnými a aby sa nám naše telo stalo opäť kompasom.

Tantrické kurzy nie sú vhodné pre ľudí, ktorí majú vedomé traumy z minulosti ohľadne sexuality.

 

Tu odporúčam prejsť najskôr niektorými z individuálnych tantrických terapií. (vaginálne mapovanie, body de-armouring) V kurze sa síce dotkneme aj práce so svojou vlastnou sexuálnou energiou, avšak nebude to terapia ani hlboká práca s individuálnymi traumami. 

Waking%20up%20to%20catch%20sunrise%20wit

Shut up and Feel

Stíšiť myseľ a vnímať telo - o tom to celé bude. Práca so svojou vlastnou sexualitou a metóda Wima Hofa. Čo majú spoločné? Prítomnosť a bytie v tele. Byť v tele, viac cítiť, prebudiť v sebe vedomú zmyselnosť a využiť potenciál sexuálnej energie, ktorý v sebe má. 

Katika & Miguel

Liečiva tantra 

tantra-masaz-lieciva-tantra-masaze.jpg

Naučíte sa pracovať s vlastnou sexualitou, pracovať s klientmi  a sprevádzať tantrickým odblokovaním, či vaginálnym mapovaním.

Katika

Liečivá Tantra

Rock%20Maze_edited.jpg

Chcete zažiť retreat vedomá zmyselnosť na Havaji?  Termín od 16.2-27.2 2024

Robert Silber & Katika 

Conscious Sensuality L1&L2

Máme túžbu po opatreniach zameraných na uzdravenie, zodpovednosť a transparentnosť (zreteľnosť). Nie na utajovanie, trestanie, zametanie pod koberec, ignorovanie alebo dúfanie, že sa to vyrieši samo a preto Andrew zahajuje proces zodpovednosti. 

Ďaľšie informácie nájdete tu: https://www.safe-mediation.com/accountability-process-for-andrew-barnes/

bottom of page