top of page

Sila hlasu a Sexuality

Vedomé stretnutie priateľov TANTRY

Je spojenie medzi sakrálnou (druhou) a krčnou (piatou) čakrou?

Áno je a to nie len energeticky, ale aj fyzicky. Tieto dve  časti - panvové dno a hrdlo sú spojené fasciálne. Akékoľvek napäté, alebo poškodené tkanivo v jednom ovplyvňuje druhé. 

Poďme vedome kultivovať svoju sexuálnu energiu a otvárať  sakrálnu a krčnú oblasť.

Hlas nám pomôže uvoľniť panvové dno stimulovať vagus nerv, dostať sa do relaxácie a väčšieho potešenia

F93B769F-546B-4A16-96A3-352E3A71B82B_1_1
white-decorative-lines-1611134.png

                                                                     Tantra - Hlas - Otužovanie 

Nebudeme len otvárať hrdlo, aby sme dokázali vyjadriť svoju pravdu, ale taktiež sa budeme otvárať zraniteľnosti. Prepojíme silu a jemnosť hlasu so silou a jemnosťou sexuality. Vedeli ste, že naša vnútorná sila a prejavenie sa hlasom idú ruka v ruke?  Ľudia so zdravou sexualitou nemajú problém sa vyjadriť, povedať svoju pravdu a byť autentickí. Taktiež však na druhej strane nie sú milí, len pre to, že to od nich spoločnosť očakáva. 

Otvor sa a Cíť...

Pôjdeme do výzvy viac sa otvoriť, nie len sebapotešeniu, ale aj zraniteľnosti. Pretože sila bojovníka je v jeho zraniteľnosti. Dovoľme si byť zraniteľní ukázať a prejaviť sa aj hlasom, aby sme vedeli vyjadriť svoju pravdu a byť autentickí.

Autenticita znamená - to čo cítim, myslím a konám je v súlade. 

Budeme pracovať so svojou sexualitou,vedomím sebapotešením, hlasom, a to všetko so zámerom na včšiu kreativitu, radosť zo života, ozdravovanie, autenticitu. Budeme menej v minulosti, či budúcnosti a viac sa zameriame na prítomnosť a na naše telo.  Tomu všetkému nás podporí otužovanie, ktoré nás dostane z hlavy do tela. 

white-decorative-lines-1611134.png

Sila hlasu a Sexuality

Toto stretnutie je pre všetkých, ktorí chcú:

 

 • Pracovať s hlasom a prepájať tak krčnú a sakrálnu oblasť - čakru

 • Zažiť na sebe silu Wim Hofovej metódy otužovania

 • Rozširovať svoje vedomie cez orgazmickú meditáciu vo dvojici

 • Užiť si Extatický kakaový tanec spojený s prírodnými medicínkami

 • Ceremóniu - prekvapko :-) 

 

To všetko nám prinesie

 • Rozšírené stavy vedomia vnímania, cítenia.

 • Stimuláciu blúdivého nervu - ktorý je zodpovedný za duševné a fyzické zdravie

 • Vyjadrovať svoju pavdu a byť autentický

 • Bytie v prítomnosti v spojení so svojími emóciami a pocitmi

 • Využívať svoju sexuálnu energiu na liečenie a výživu svojho tela 

 • a v neposlednom rade stretnutie s priateľmi, ktoí sú rovnako naladení je asi to najviac 

Bude to  zážitkové stretnutie priateľov TANTRY, kde spojíme tantru, prácu s hlasom a otužovanie. Katika vás bude podporovať pri práci so sexuálnou energiou, Airi - pri práci s hlasom a Miguel vás prevedie metódou otužovania od Wima Hofa.

181943_1.png
IMG_2B96CC1C7377-1_edited.jpg
white-decorative-lines-1611134.png

Toto stretnutie je určené len pre ľudí, ktorí už majú nejaké skúsennosti s Tantrou. Buď sa zúčastnili na nejakých našich retreatoch, alebo kurzoch či stretnutiach s Katikou, alebo Miguelom. Kapacita iba cca 10 ľudí. Ak máte záujem pošlite prihlášku, prípadne ak sa ešte nepoznáme napíšte na: liecivatantra@gmail.com  Stretnutie je pre všetky sexuálne orientácie, jednotlivcov aj páry,

Stretnutie bude v rodinnom prostredí, pre najviac 10-12 ľudí. Dáme si ľahšiu vegánsku stravu raňajky ovocie, obed - vegánsky v reštaurácii (alebo si dáme priniesť) večerea- zelenina. 

 

 

Termín: 27-29.10.2023 v Martine

 


Email: liecivatantra@gmail.com
Telefónnom čísle: 0903 511 581

*Záloha je nevratná

Vezmite prosím na vedomie:

 • Na začiatku retreatu si stanovíme hranice, aby sa každý účastník cítil bezpečne. V prostredí, ktoré ho bude podporovať, ísť len tak rýchlo a tak ďaleko, ako sám bude cítiť.

 • Od nikoho sa nevyžaduje, aby robil niečo, čo nechce a vytvoríme sociálnu skupinu bez tlaku. Takže každý si sám určí mieru zapojenia.

 • Toto stretnutie nie je určené pre riešenie traumy z minulosti a nenahrádza starostlivosť lekára, psychológa alebo psychiatra. 

white-decorative-lines-1611134.png

..

IMG_20200815_134014.jpg
white-decorative-lines-1611134.png

Miguel started his career as a biomedical scientist. A researcher at heart and through his doctoral studies in Biochemistry and Molecular Medicine. Miguel has been a practitioner in Naturopathy and Energy healing since 2015. He discovers the path of Tantra  since 2017. He was also trained in Master Plant Medicine practices by Shamans in Peru. As a Wim Hof instructor and trained in sylvotherapy, he will also make you discover the benefits of breathing and reconnection with Nature.

Miguel MT 23_edited.jpg
white-decorative-lines-1611134.png

Monika Airi KYŠKOVÁ je profesionálna operná speváčka, pedagóg a hlasový kouč.

Vytvorila koncept Cesta Hlasu, ktorý vychádza z jej celoživotných skúseností práce s hlasom a sebarozvoja. Je jedinečným holistickým prístupom k vedomej práci s našim zvukom, dychom a telom, ako našim nástrojom. Svoju prácu opiera o svoju tridsaťročnú profesionálnu prax a osobné poznatky. Pracuje do hĺbky s informáciou a liečivou silou zvuku, vibráciou a ich priamom vplyve na nás a naše Bytie (zákon rezonancie). Vníma veľkú dôležitosť vo vedomom prepojení sa so svojim hlasom v tele, pretože náš hlas je náš zvukový podpis.

Moni-18.jpg
bottom of page